Ajo është mjaft e pranishme në shtypin rozë, me paraqitjet e saj të ndryshme dhe me stile të veçanta.

Në rrjetet sociale poashtu është tejet aktive, fotografinë e fundit që ka publikuar është me vajzën e saj, përderisa kështu vendos të kalojë edhe Shën Valentinin.

“Urime Shën Valentini”, – është përshkrimi sipër fotografisë.

Kujtojmë se, Fjolla Morina së fundmi ka hyrë në një biznes së bashku me ‘Mrrex Fashion’, ceremoninë e së cilës e ka mbajtur me 9 shkurt në Tiranë.

Ndërsa, kënga e fundit që ka lansuar është “CULO”.

SHPËRNDAJE