Burrat e shtetit janë mbledhë në dasmën e vëllait të Gjeneralit Sylejman Selimit në Klinë.

Lajmi.net raporton se Presidenti Hashim Thaçi, ish-kryetari Sami Lushtaku, zv. Kryeministri Dardan Gashi, deputeti i LVV Rexhep Selimi, Lahi Brahimaj, Jetullah Geci e komandatë të UCK-së nga Drenica e Dukagjini si dhe vet Sylejman Selimi morën pjesë në këtë gëzim të familjes Selimi.

Lajmi.net po ashtu ka siguruar një fotografi teksa këta burrështetas po ngrinin dolli për të sapomartuar.

Që të gjithë këta, ishin veshur me kostume elegante e dukeshin të disponuar në shoqëri të njëri-tjetrit.

SHPËRNDAJE