E martë, Maj 22, 2018

Ja sa milionë i mori shefi i Apple gjatë 2017-ës

Këto të dhëna u publikuan nga vetë kompania përpara se të mbante mbledhjen vjetore të aksionerëve. Tim Cook mori pagë prej 3.06 milionë dollarësh. Kjo nuk...

Nga muaji i ardhshëm në Suedi minibusët pa shoferë !

Nga muaji i ardhshëm do të vendosen linjat e rregullta në të cilat do të qarkullojnë dy minibusë pa shoferë. Në njoftimin e Kabinetit për...

Ky është Golfi më i shpejtë në botë, e kalon edhe...

Besojeni apo jo, ky Golf prodhon 740 kuaj-fuqi për katër rrotat e tij, në të cilat dërgohet përmes boshtit prej shtatë shpejtësive. Të kesh fuqi...

Çrregullim mental përdorimi i tepërt i videolojërave

Nga ana e Organizatës Botërore të Shëndetësisë zyrtarisht do të klasifikohet si çrregullim mental. Anëtari i kësaj organizate, Vladimir Poznyak, tha se varësia nga videolojërat...

Për të mbrojtur laptopin tuaj Snowden krijon një aplikacion

Kjo pajisje do të funksionoi me anë të një sensori lëvizës. Informatori i NSA, Edward Snowden ka krijuar një aplikacion që krijon siguri për laptopët. Pajisja...

E mbushi BMW-në me Coca Cola në vend të naftës, ja...

Në vend të naftës ai mbushi gjysmën e rezervarit të BMW-së, me Coca Cola. Ky person ka bërë një zbulim interesant që nuk është dëgjuar...

Volkswagen Jetta e re duket kështu

 Enterieri posedon instrument digjital me tabelë të madhe dhe sistem multimedial. Gjenerata e re e limuzinës kompakte Volkswagen do të ketë premierën botërore në auto-sallonin...

Mund të fitoni shumë para nga ky Mercedes nëse e shisni...

Sigurisht kjo vlen për modele të cilat konsiderohen si të veçanta në shumë aspekte dhe të papërsëritshme. Tanimë është bërë trend që modelet e vjetra...

Veturat e “meraklive” ja qfarë modifikime të pabesueshme

Shijet e njerëzve dallojnë shumë në përcaktimin e të bukurës. Kujdes, këto imazhe mund të shkaktojnë degjenerim të shikimit Modifikimet e veturave të sjella në vazhdim,...

Golf-in e 500 eurove, pas modifikimit tenton ta shes 19 mijë...

Bëhet fjalë për një veturë të tipit GOLF1, të blerë për vetëm 500 euro, të publikuar nga Patrik Milkah nga Shtutgarti, shpallje e vendosur...
Web
Analytics Made Easy - StatCounter