E hënë, Shkurt 19, 2018

Çrregullim mental përdorimi i tepërt i videolojërave

Nga ana e Organizatës Botërore të Shëndetësisë zyrtarisht do të klasifikohet si çrregullim mental. Anëtari i kësaj organizate, Vladimir Poznyak, tha se varësia nga videolojërat...

Për të mbrojtur laptopin tuaj Snowden krijon një aplikacion

Kjo pajisje do të funksionoi me anë të një sensori lëvizës. Informatori i NSA, Edward Snowden ka krijuar një aplikacion që krijon siguri për laptopët. Pajisja...

E mbushi BMW-në me Coca Cola në vend të naftës, ja...

Në vend të naftës ai mbushi gjysmën e rezervarit të BMW-së, me Coca Cola. Ky person ka bërë një zbulim interesant që nuk është dëgjuar...

Volkswagen Jetta e re duket kështu

 Enterieri posedon instrument digjital me tabelë të madhe dhe sistem multimedial. Gjenerata e re e limuzinës kompakte Volkswagen do të ketë premierën botërore në auto-sallonin...

Mund të fitoni shumë para nga ky Mercedes nëse e shisni...

Sigurisht kjo vlen për modele të cilat konsiderohen si të veçanta në shumë aspekte dhe të papërsëritshme. Tanimë është bërë trend që modelet e vjetra...

Veturat e “meraklive” ja qfarë modifikime të pabesueshme

Shijet e njerëzve dallojnë shumë në përcaktimin e të bukurës. Kujdes, këto imazhe mund të shkaktojnë degjenerim të shikimit Modifikimet e veturave të sjella në vazhdim,...

Golf-in e 500 eurove, pas modifikimit tenton ta shes 19 mijë...

Bëhet fjalë për një veturë të tipit GOLF1, të blerë për vetëm 500 euro, të publikuar nga Patrik Milkah nga Shtutgarti, shpallje e vendosur...

Çka duhet të bëni që mos të keni problem me ngrirjen...

Në ditët e ftohta të dimrit pothuajse të gjithë i kemi këto probleme. 1. Zgjidhni lindjen. Nëse keni mundësi, gjithmonë duhet parkuar veturën ashtu që...

Kështu po i teston makinat Volkswagen

Volkswagen Arteon është modeli pasardhës i Volkswagen Passat CC dhe në Gjermani shitet me një çmim prej rreth 50,000 Euro. Vlerësimet e veturave nga amator...

Ky është produkti i vetëm në botë, që nuk e ul...

I vetmi produkt që nuk uli çmimet ishte iPhone X. Një analist që studion marrëveshjet tregtare sugjeron që promovimet e iPhone në përgjithësi janë më...
Web
Analytics Made Easy - StatCounter