E martë, Maj 22, 2018

Arabia Saudite planifikon të ndërtojë mega qytetin e mençur me një...

I quajtur NEOM, ky do të jetë 13 herë më i madh se qyteti i ndërtuar nga Apple Ky qytet do të lidhë Jordaninë dhe...

Kujdes! Wi-Fi të e hotelit mund t’ju kushtojë me vjedhje bankare

Çdo gjë tjetër, përfshirë akomodimin, ngrënien, pirjen, etj., e bëni pasi të futeni në internet. Por një raport i ri nga ‘Today’ tregon se ka...

Nëse ju vjen ky mesazh në Facebook mos klikoni në link

Një mashtrim është duke i infektuar kompjuterët, duke i bërë ata të dërgojnë mesazhe në Facebook, duke shpërndarë një virus Kështu që nëse shihni mesazhe...

A e keni ditur çfarë gjendet brenda ulëseve të Mercedes Benz...

Mercedes-Benz S-Class është një prej veturave më ikonë në botë sa i përket ofrimit të luksit, komoditetit dhe sigurisë. Kuptojeni se si na ngrohë, masazhon...

Prezantohet Apollo IE, me çmim prej 2.7 milionë dollarësh [Foto]

Apollo Automobile ka krijuar një superveturë të re, të quajtur Apollo IE, të limituar në vetëm 10 njësi. Kjo veturë, me çmim prej 2.7 milionë...

Shikoni se si prodhohet vetura Volkswagen

Volkswagen është njëra nga veturat më të përdorura në botë Por a e keni menduar ndonjëherë si prodhohet një Golf 7 në fabrikën e VW-së...

Paralajmërimi i veçantë i Aston Martin Vantage

Gjiganti automobilistik Aston Martin ka paralajmëruar me një fotografi të veçantë modelin e ri Vantage Vetura pritet të debutojë në nëntor në një lokacion që...

Kështu mund t’i njihni pajisjet e vërteta elektronike

Dyqanet e pajisjeve elektronike duket se kohën e fundit kanë shumë të tilla që janë “fake”. Më poshtë i keni disa këshilla që do të...

Ja çfarë ndodhë kur larja e veturës nuk shkon si duhet...

Kjo video tregon se sa e rrezikshme është të punosh afër makinerive Në videon e mëposhtme shihet se sa e rrezikshme mund të jetë një...

Këtë Ferrari nuk mund ta blini edhe nëse jeni shumë i...

Paraja blen gjithçka? Jo kur bëhet fjalë për Ferrari-n. Modelet më të rralla nuk janë në shitje, por shpërndahen. Shansin e kanë ata që janë klientë të...
Web
Analytics Made Easy - StatCounter