E premte, Janar 18, 2019

Shikoni testimet e këtij italiani të veturave AMG në borë !

Vozitja në borë dhe akull është një aftësi për të cilën vyen pak praktikë, sidomos në makina me shumë kuajfuqi si Mercedes-AMG. Për këtë gjë...

Rikthehet virusi në WhatsApp, kujdes mos e bëni këtë

Përdoruesit e aplikacionit të mesazheve, WhatsApp, janë paralajmëruar rreth një virusi të vjetër që po qarkullon sërish. Rrengu ose virusi i quajtur, “WhatsApp Gold” ka...

Të dhënat personale të politikanëve publikohen nga hakerët

Hakerët i kanë postuar në internet të dhënat e qindra politikanëve gjermanë, përfshirë të dhënat e kartelave bankare dhe numrat e telefonave personalë. Viktima të...

Ju bie shpejt bateria e telefonit? Shikoni si t’i jepni fund...

Aparatet smartphone janë fjala më e fundit e teknologjisë, me aplikacione nga më të shumëllojshmet. E meta më e madhe, nëse mund ta quajmë kështu,...

Ja futbollistët më të famshëm në Facebook

Cristiano Ronaldo është futbollisti më i popullarizuar në Facebook. Ronaldo kryeson në listën e futbollistëve më të popullarizuar në Facebook, me gjithsej 107.6 milionë ndjekës,...

Deri më tani keni karikuar telefonin gabim! Ja pse

Është e vështirë të kalojmë një ditë pa përdorur telefonin. Tani është bërë pjesë e jetës tonë dhe nuk e heqim dot nga dora, sepse...

Rriteni shpejtësinë e internetit me këtë truk të thjeshtë

Të gjithë jemi bërë të varur nga interneti. Shumica prej nesh ndjehemi të humbur pa internet. Problemet me internet të ngadalshëm mund të jenë me...

Tani është e mundur, kështu mund të fshihet në Messenger mesazhi...

Nëse keni dërguar një mesazh përmes Facebook Messenger dhe më pas jeni penduar, ky lajm është i sigurt që do t’ju bëjë të lumtur,...

Ky është mesazhi i parë që u dërgua në telefon para...

Shumë kohë më parë të kishe një telefon shihej si një mjet luksi, ndërsa tani është si një mjet përditshmërie me të cilët tregu...

A do guxoni të fluturoni pa pilot?

A keni pasur panik ndonjëherë gjatë fluturimit? Ata që kanë pasur do të ju thonë se nuk është aspak qesharake. Ka shumë arsye pse njerëzit...
Web
Analytics Made Easy - StatCounter