E enjte, Tetor 18, 2018

Dëgjimi i muzikës gjatë stërvitjeve shkakton

Hulumtuesit londinezë kanë zbuluar se dëgjimi i muzikës gjatë stërvitjeve i bën gjërat shumë më të kënaqshme Ushtrimet fizike janë interesante: disa njerëzve iu pëlqejnë,...

Ky është Horoskopi special për ditën e sotme, 12 mars 2018

Ju sjellim horoskopin shumë special për sot. Dashi 21 Mars – 20 Prill Duhet të shmangni ekzagjerimin e problemeve që në realitet mund t’i zgjidhni lehtësisht,...

Njihuni me multi-milionerin nga Kosova që para disa vitesh ka qenë...

Kam kullotur deri në 10 mijë qingja, dele në livadhet e Drenicës”, tregoi biznesmeni. I ftuar mbrëmjen e sotme në “Xing me Ermalin”, biznesmeni shqiptar,...

Ju kujtohet vajza shqiptare që u martua me një djalë nga...

Sic tregon ajo pas shumë vitesh si miq Henri i kishte bërë pyetjen “Të besdis ngjyra ime”. Një vajzë shqiptare shkoi për studime në Londër...

Ky është trendi i ri për çiftet e martuara

Shpuarja e gjuhës, hundës, vetullës ose veshit është bërë shumë kohë më parë, por mund të keni menduar që të  shpuani edhe gishtin ,...

Ky është modeli i ri i pantallonave për këtë pranverë!

Ka ardhur koha që edhe ju t’i bashkoheni trendit kryesor për 2018-n, kur është fjala për pantallonat. Blogeret e njohura dhe damat e famshme e...

Vajza këshillon prindërit, zbulon fotografitë e kancerit të lëkurës që iu...

Një nënë ka ndarë fytyrën e saj për të paralajmëruar për rreziqet e shtretërve për rrezitje. Mallory Lubbock, kohët e fundit kishte zbuluar kancerin e...

9 veprime që femrat ta pëlqejnë seksin

Më poshtë janë disa veprime që ju shtyjnë ta pëlqeni seksin. 1- Mendoni pozitivisht Neuroshkenca moderne mëson: Çdo mendim ka në trup një realitet biokimik. T’i...

Femrat tradhtojnë më shumë se meshkujt, ja arsyeja !

Me sa duket, femrat tradhtojnë më shumë sesa meshkujt dhe arsyet janë të shumta. Agjencia martesore “Coffee and Company” ka zbuluar rezultatet e një sondazhi...

5 këshilla si t’i bini në sy një femre të bukur...

Te femrat e bukura duhet të kapësh pas strategjisë sportive. “Silluni sikur të jeni në terrenin tuaj”. Mënyra më e mirë që të mos refuzoheni...
Web
Analytics Made Easy - StatCounter