E mërkurë, Gusht 15, 2018

Ky është fruti që i bën meshkujt “bisha” në seks

Përmirësojnë gjendjen kardiovaskulare dhe metabolizmin, ulin kolesterolin, shtojnë dëshirën seksuale dhe ngadalësojnë plakjen. Ja përse duhet të hani fëstëkë për çdo ditë: Fistëkët përmbajnë antioksudesin...

Femrat që fotografohen lakuriq ja çka fantazojnë

Dërgimi i fotografive seksi është bërë trend njëherë te personazhet e famshme dhe pastaj midis femrave të tjera. Ky fenomen i ka interesuar edhe shkencëtarët...

Qe si ta hiqni çamçakëzin e ngjitur në flokë !

Për ta hequr çamçakëzin e ngjitur në flokë ka një mënyrë shumë të lehtë, e cila nuk përfshin prerjen e flokëve. Veç kësaj, metoda...

Gërhitni, ja nga çfarë sëmundje rrezikoheni

Hulumtuesit thonë se kjo gjendje mund të vrasë qelizat e trurit dhe kështu rrit rrezikut të prekemi nga dementia Gërhitësit e mëdhenj mund të preken...

Gabimet në veshje, që nuk duhet bërë asnjëherë

Çdo mangësi në veshje mund të vërejnë të tjerët, prandaj veshja është pjesë e rëndësishme e imazhit tonë, shkruan Bright Side Është e rëndësishme që...

Gabimet në veshje, që nuk duhet bërë asnjëherë

Çdo mangësi në veshje mund të vërejnë të tjerët, prandaj veshja është pjesë e rëndësishme e imazhit tonë, shkruan Bright Side Është e rëndësishme që...

Shihni ëndrra erotike?! Ja shpjegimet që nuk i keni ditur

Ju ka ndodhur të shihni ëndrra erotike por nuk keni ditur nënkuptojnë! Më poshtë janë disa ëndrrat më të shpeshta dhe shpjegimet përkatëse: Tradhtia Nëse je t’i...

Rrahet bukuroshja në diskotekë , publikon fotot

Pas këtij sulmi të tmerrshëm, bukuroshja suedeze shpërndau fotot në rrjetet sociale. Një adoleshente nga Suedia është rrahur brutalisht nga një person, në një klub...

Këto janë vendet më të çuditshme ku çiftet janë kapur duke...

Të bësh seks në publik është një veprim që po haset shpesh, ose ndoshta tani në epokën digjitale është më i dukshëm, me ndihmën...

Këto janë vendet më të çuditshme ku çiftet janë kapur duke...

Të bësh seks në publik është një veprim që po haset shpesh, ose ndoshta tani në epokën digjitale është më i dukshëm, me ndihmën...
Web
Analytics Made Easy - StatCounter