E mërkurë, Gusht 15, 2018

Kjo është bashkëshortja Visar Ymerit 

Ish Kryetari i Lëvizjes “Vetëvendosjes”, Visar Ymeri në fushatën e fundit zgjedhore e merrte  me vete bashkëshorten e tij. Visari dhe Muala shihen mjaft pak...

Vajza e Jakup Krasniqit bukuroshe dhe provokative

Gresa Krasniqi, vajza e ish kryeparlamentarit Jakup Krasniqi duket tip më i hedhur dhe më aventurier se babai. Ajo poston vazhdimisht foto ku duket shumë...

Para një viti ishte me mbipeshë, por tani kjo 23 vjeçare...

Një vajzë 23-vjeçare e cila prej vitesh përpiqej të humbte peshë, ia ka dalë të arrijë format perfekte brenda 1 viti  Teksa për shumicën e...

Nëse ju kruhet shpesh prapanica, lexoni gjithsesi këtë ??

Mos u brengosni fare, nuk është alarmante Mirëpo, është e mundsNuk ka person të cilit nuk i ka ndodhur që të ketë pasur probleme me...

Shikoni shpesh të njëjtin person në ëndërr? Ka një mister që...

Ëndrrat na ndjekin gjatë gjitmonë, me sy hapur ose me sy mbyllur Të parat, në mënyrë të vullnetshme, i drejtojmë si t’i duam dhe ku...

Ky kosovar injorohet nga një kafene në Londër, shkaku i rrobave!

Alban Saiti, 35 vjeç, po përpiqej të blinte një kafe kur personeli i një restoranti të quajtur “Raoul’s” refuzoi ta shërbente atë. Dhe e gjitha...

Meshkuj me tatuazhe apo pa to, cilët preferojnë femrat?

Në një studim të fundit u morën 2,369 femra të cilave ju treguan fotot e 215 meshkujve me tatuazhe dhe pa tatuazhe. Atyre ju kërkua...

Cili është shteti që e ndalon e ligj seksin oral? Për...

Nëse i referohemi ligjeve të pakuptimtë në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, njëri prej tyre i thyen të gjitha rekordet e idiotësisë, minimalisht duke...

Si të bëhesh një grua tërheqëse me disa hapa të thjeshtë

Tërheqja është kombinimi perfekt i përbërësve që lëshojnë kiminë. Nuk është gjithmonë e nevojshme të jeni të trukuar në mënyrë perfekte, me fustanin e duhur...

Ju dridhet trupi pak para se t’ju zërë gjumi, ja arsyeja...

Pasi trupi bie në prehje, pak minuta pasi jeni shtrirë, mund të ndodhë që t’ju përshkojë një drithërimi…kjo pak para se t’ju zërë gjumi Shkencëtarët...
Web
Analytics Made Easy - StatCounter