E enjte, Janar 17, 2019

Pas largimit nga posti i ministrit, Hasani nuk i ndalë udhëtimet!

U zgjodh i pari i Ministrisë së Tregtisë dhe Industrisë por nuk arriti të qoj mandatin deri në fund. Edhe pse nuk u qartësua mirë...

Ky është fruti që i bën meshkujt “bisha” në seks

Përmirësojnë gjendjen kardiovaskulare dhe metabolizmin, ulin kolesterolin, shtojnë dëshirën seksuale dhe ngadalësojnë plakjen. Ja përse duhet të hani fëstëkë për çdo ditë: Fistëkët përmbajnë antioksudesin e...

Ja si duket shtëpia e re e Hashim Thaçit në Çagllavicë

Në një oborr të rrethuar me mure të larta, gjendet një shtëpi e madhe e sapo ndërtuar në Çagllavicë, disa kilometra larg Prishtinës. Aty shumë...

Keni parë shtëpi si kjo? Është në Tiranë. Fotot nga brënda...

Në periferitë e Tiranës çdo ditë e më shumë po shtohen vilat. Në blloqe, fshatra dhe të vetmuara ato janë njëra më e bukur se...

Duhet ta mësoni këtë! Ja çfarë zbulon data e dasmës për...

​Shkenca e numerologjisë thotë se data e martesës flet shumë për vetë martesën dhe përcakton fatin e saj. Llogarisni tani numrin tuaj të martesës dhe...

Ja 6 shenjat për të kuptuar një femër që ka bërë...

Meshkujt është shumë lehtë t’i kuptosh kur kanë kryer një marrëdhënie seksuale. Ecin nja gjysmë metri mbi tokë, fishkëllejnë dhe i përshëndesin njerëzit, të njohur...

Peshonte 454 kilogramë, mrekullia i ndodh femrës më të shëndoshë në...

Para disa vitesh ajo ishte 454 kilogram, ndërsa sot ka forma të mrekullueshme! Bëhet fjalë për femrën më të shëndoshë në botë, e cila ishte...

Ja si e shpreh një mashkull dashurinë

Meshkujt janë shumë fjalëpakë dhe fjalët “Të dua” më vështirë e nxjerrin nga goja sesa femrat. Mirëpo, ata kanë disa metoda të tjera me të...

Pas këtij lajmi, do flini më shumë gjumë

Kush fle pak është më pak tërheqës, shkenca konfirmon mitin e gjumit për bukurinë. Zbulimin e ka bërë një studio kërkimi e Universitetit të...

Ja pse është mirë që bebet të lindin me kokë të...

Normalisht, të pasurit një të ashtuquajtur “kokë të madhe” konsiderohet si një gjë jo e mirë Por, sipas hulumtimeve të reja të kryera në Britani...
Web
Analytics Made Easy - StatCounter