E martë, Maj 22, 2018

Ja kur lejohet mardhënia seksuale gjatë Ramazanit

Marrëdhënia seksuale gjatë ditëve në Ramazan është ndaluar  Të bësh seks sipas islamit në agjërim është një mëkat. Përmbahuni nga marrëdhëniet martesore apo marrëdhëniet seksuale. Gjatë...

Flet djali me penisin më të madh: Është një tmerr…

Ai është vetëm 21- vjeç dhe jeton në Kenia. Forence Owiti Opiyo është burri me organin gjenital më të madh në botë. Jeta e tij nuk...

Keni parë mënyra të ndryshme të festimit të maturës, por jo...

Disa maturantë të shkollës “Niko Nestor” të Strugës kanë zgjedhor një  mënyrë të vecantë për ta shënuar mbrëmjen e matures Ata vendosen qe udhëtimin për...

Agjërimi mund ta mposhtë këtë sëmundje që po ua merr jetë...

Shkenctarët kanë vërtetuar që të mbash dietë gjatë trajtimit të kancerit mund të ndihmojë në tkurrjen e tumoreve Të kufizosh marrjen e kalorive përmes një...

A e prishni agjërimin bëni grim gjatë Ramazanit?

Qëllimi i agjërimit për një muaj është që myslimanët të afrohen më shumë me Zotin dhe, në përgjithësi, të shpenzojnë më shumë kohë duke...

Si të hiqni çamçakëzin nga rrobat

Mos u mërzisni, nuk sugjerojmë që t’i hidhni në bërllok xhinset e preferuara vetëm për shkak të një çamçakëzi ngjitës, por iu sugjerojmë disa...

Keni parë shtëpi si kjo? Është në Tiranë. Fotot nga brënda...

Në periferitë e Tiranës çdo ditë e më shumë po shtohen vilat. Në blloqe, fshatra dhe të vetmuara ato janë njëra më e bukur se...

Ja pse nuk lejohen marrëdhëniet seksuale gjatë ramazanit

Të bësh seks sipas islamit është një mëkat. Marrëdhënia seksuale gjatë ditëve në Ramazan nuk është i lejuar  për burrat dhe gratë të cilët janë të detyruar...

Në plazh apo në mal, ku është vendi më i mirë...

Pushimet ndezin erosin dhe i bёjnё mirё jetёs nё çift Nё pushime po, por ku? Kur njёri nga tё dy ёndёrron jetёn nё plazh, kurse...

Kështu dukej Anita e Ramushit ne shkollën e mesme

Anita Muçaj është njëra nga moderatorët me të pëlqyera në mediet tona, ajo po ashtu njihet edhe si bashkëshortja e liderit të AAK-së, Ramush...
Web
Analytics Made Easy - StatCounter