E hënë, Shkurt 19, 2018

Morena dhe veshja e saj mijëra euro, ku po i merr...

Këngëtarja e njohur bukur shpesh frekuenton vende të ndryshme të botës, shkruan Indeksonline. Morena Taraku njihet për luksin që bënë. Sa herë që ajo pozon kemi...

Si ta vonohet ejakulimi në mënyrë që të keni seks të...

Ejakulimi i parakohshëm është i zakonshëm, ndërsa një në tre meshkuj ballafaqohen me ndonjë formë të këtij fenomeni Kjo i ndodh thuajse çdo mashkulli në...

Kjo është loqka milionere e Instagramit

18-vjeçarja udhëton me avion privat të klasit të parë, shkon në pushime me jahtin e saj super-të shtrenjtë dhe për rrobat e saj kujdesen...

A e keni harruar Zhaden? Ja si duket ajo sot

Seriali “Kloni” ka qenë një ndër serialet më të shikuara. E mbani mend “Klonin”! Serial ky që mblodhi shumë shikues para ekranit të RTV21. I ndërtuar...

Dalin fotot ku Hashim Thaçi shoqërohet me Ivanka Trump

Thaçit iu kishte rezervuar një tavolinë shumë e veçantë. Presidenti Hashim Thaçi ditë më parë ishte mysafir në ceremoninë e Lutjes së Mëngjesit, ku krahas...

Duke u bazuar në moshën që keni, ja sa herë duhet...

Ekspertët e Institutit Kinsey i janë adresuar këtij problemi, duke kryer eksperimente të ndryshme për të zbuluar se sa shpesh duhet të bëni seks...

Metoda si të mbani vetën aktiv në fitnes gjatë gjithë vitit

80 për qind e njerëzve që braktisin ushtrimet që  i fillojnë pas Vitit të Ri më 1 shkurt. Por mund të mos jetë vonë për...

Nëse ju del gjumi natën, mos gaboni të bëni këto veprime!

Nje specialist i gjumit ka zbuluar dy gjerat qe duhet patjeter t’i shmangni nese doni t’ju zere gjumi shpejt. Dr. Michael Breus, specialist i gjumit...

E dashura bombastike e “Behlulit”

Çifti është ndër më të adhuruarit në Turqi dhe një nga çiftet më të bukura. Aktori i njohur turk, Kivanc Tatlitug theu zemrat e shumë...

5 foto ku Geta Beqa shfaqet e zhveshur pothuajse komplet

Shpesh ka qenë vëmendje e mediave, për linjat e saja super seksi, transmeton Infopress.com Geta Beqa dikur aktore, tash njihet si trajnere fitnesi. Infopress ju sjell...
Web
Analytics Made Easy - StatCounter