E enjte, Janar 17, 2019

Gjashtë arsye pse ndahen çiftet shqiptare

Edhe pse çiftet thonë se ai/ajo që dashuron edhe fal duket që kjo nuk është plotësisht e vërtetë pasi që në shoqërinë shqiptare disa...

Ja cilat çifte janë më të prirura të ndahen

Çdo lidhje i ka periudhat e mira dhe të këqija, por pasi që shifra e shkurorëzimeve ka arritur në 42 për qind, ekspertët janë...

Durrës: Çifti jep shfaqje në plazh, vetëm aktin se përfunduan…

Çiftet bëhen të papërmbajtshëm gjatë stinës së nxehtë dhe nuk e vrasin mendjen për ata që janë duke i parë. Sezoni i verës ka mbërritur...

E ëma e Bubulinës në vuajtje të thellë për të bijën…

Me që të dyve poezia u frymon në shpirt dhe më mirë se kushdo e njohin botën artistike, vuajtjen e tyre e shprehën përmes...

Keni dhimbje shpine? Ja një ushtrim i thjeshtë tejet efikas

Është aq i lehtë sa që mund ta bëni edhe në 35 gradë Nëse jeni shumë dembelë dhe nuk keni vullnet për stërvitje të rënda,...

Nënë e bijë me frizura të njëjta, ja çfarë ndodh (FOTO)

Është ndër fytyrat më të komentuara të shoubizit dhe njëherazi femra që nuk po di të plaket E përveç saj, jo rrallë pjesë e medieve...

Sipas shkencëtarëve, femra me trupin më të bukur është kjo!

Duke marrë parasysh lartësinë, peshën, gjatësinë e flokëve dhe formën e fytyrës është vlerësuar se pikërisht femrat që kanë një “kilogram më shumë” janë...

Plot 400 mijë euro i kushtoi Kemalit dhurata për bashkëshorten

Ata zhvilluan ceremoninë në vilën Sait Halim Paşa Yalısı të Stambollit, ndërsa të pranishëm patën shumë të famshëm në Turqi. Dy aktorët e njohur Burak...

Shigjetarët kanë diçka që asnjë shenjë tjetër s’e ka!

Janë energjikë, janë të qeshur, janë të dashur, por thonë se janë edhe pak qejflinj. Kjo është pikërisht e veçanta e një Shigjetari: Ti thjesht...

Meshkujt që ndihmojnë rreth punëve të shtëpisë kanë martesa më të….

Harroni çokollatat dhe vikendet romantike, sekreti martesës së lumtur fshihet në vullnetin që t’i përvilni mëngët dhe ndihmoni gruan tuaj  Hulumtimet tregojnë që bashkësia brenda...
Web
Analytics Made Easy - StatCounter