E enjte, Tetor 18, 2018

Ja kush fitoi titullin Miss Trans në Shqipëri !

Shtatë pjesëmarrëse kanë defiluar në garën e mbajtur natën e së shtunës në një klub të natës në Tiranë, ku ishin mbledhur rreth 100...

A rekomandohet gjumi pasdite?

Shumë njerëz e kanë të vështirë të zgjohen herët në mëngjes, prandaj kanë nevojë për gjumë të pasdites. Por, ky gjumë sjell pushim dhe relaksim...

Kujdes! Alkooli shkakton sëmundjen e…..

Kjo është nxjerr nga një studim që është bërë me një milion të rritur në Francë të cilët kanë qenë të prekur nga sëmundja...

Anita e Lola Haradinaj shoqërohen me Shkurte Gashin

Ato asnjëherë nuk hezitojnë që këto momente t’i ndajnë edhe me miqtë e tyre në rrjetet sociale, shkruan Indeksonline. Janë eventet ato që shpesh mbledhin...

Ja efektet speciale të domates

Domatja  nuk bën asesi të mungojë në asnjë tavolinë Ka efekte të mrekullueshme, dhe madje është pjesë e një kërkimi shkencor për luftën ndaj kancerit. Por...

Përzieni këta tre përbërës dhe pasi t’i spërkatni xhamat nuk do...

Shkrirja e akullit nga xhamat e veturave për shumicën e shoferëve është e obligueshme të përgatiten për ngasje në muajt e dimrit Për përgatitjen e...

Vajza seksi tregon 7 “rrenat” që femrat ju thonë meshkujve gjatë...

Gjithmonë kënaqësinë time seksuale e kisha sekondare, pas partnerëve meshkuj. “Si një femër 26-vjeçare që ka kaluar disa përvoja seksuale, një gjë mund ta them...

Vajza e legjendës së futbollit Luis Figo përfundon në video porno?

Protagoniste është bërë vajza e tij, 18 vjeçare, Daniela Figo. Luis Figo, ish-ylli i Real Madridit, Barcelonës dhe Interit, po kalon një moment mjaft të...

Në varësi të muajit të lindjes , çfarë lloj i femrës...

Ja disa gjëra të rëndësishme për secilin muaj: Janari Femrat e lindura në janar kanë ambicie të mëdha, edhe pse janë të kujdesshme dhe serioze. Janë...

Kjo prezantuese lajmesh është gruaja e Mensur Safqiut?

Mensuri ka kohë që romancën me prezantuesen e lajmeve në Klan Kosova, Mjellma Pallaska, e ka kurorëzuar me martesë. Mensur Safqiu, i njohur më mirë...
Web
Analytics Made Easy - StatCounter