E hënë, Shkurt 19, 2018

Poza për një ‘kënaqësi’të paharrueshme !

Këtë pozë të zjarrtë mund ta praktikoni kudo qoftë në shtëpi. Provojeni kështu: Uluni mbi tavolinë dhe partneri juaj le të qëndrojë i kthyer me fytyrë...

Ja se si ta kuptoni nëse shefi është i kënaqur me...

A është shefi i kënaqur me punën që po bëni. Kjo është një pyetje shumë e rëndësishme që duhet bërë vetes. Bashkëpunimi me shefin tuaj...

Meshkujt i presin këto tri gjëra pas marrëdhënies !

Vajza, nuk mbyllet çdo gjë me seksin. Shumica e gjinisë femërore mundohet të kuptojnë gjithmonë se çfarë pëlqejnë meshkujt gjatë marrëdhënieve seksuale, në mënyrë që...

Ambasadori amerikan imiton Putinin, shikoni çka bën ai

“Definitivisht një përvojë e paharrueshme”, u ka thënë Huntsman reporterëve që po ndiqnin ngjarjen. Temperaturat e ulëta, nuk e kanë ndaluar ambasadorin amerikan në Rusi,...

Femrave ju bëhet ‘bajat’ partneri për katër arsye

Humbja e ndjenjave të tyre ndaj partnerit nuk ndodh papritmas! Zakonisht njëri apo dy partnerët ndihen shumë komod me njëri-tjetrin dhe ndalojnë së kushtuari vëmendje...

Zbuloni çfarë lloji i femrës jeni, duke u bazuar në muajin...

Arsyeja mbetet e panjohur, por ka shumë mundësi që personat e lindur në të njëjtin muaj kanë karakteristika të përbashkëta personaliteti. Ja disa gjëra të...

Ju kujtohet Geta Beqa kur ishte aktore me Qumilin?

Është një sportiste e jashtëzakonshme dhe kampione e bodybuidingut. Geta Beqa punon si instruktore fitnesi, ndërkohë që ka fituar edhe disa çmime ndërkombëtare si garuese...

Inspirohuni nga bodibuilderja më e vjetër në botë

Shepherd nuk i ka kaluar të gjitha ditët e saj duke ngritur pesha dhe duke bërë gara. Në fakt, ajo kishte qenë 56-vjeçare kur...

Vajza , ja si të mbani një mashkull pranë jush !

Burrat shpesh ikin nga femrat dhe nëse ju ka ndodhur ndonjëherë, ju keni bërë ndoshta disa nga këto gjëra. Ju u përpoqët ta ndryshonit atë Ju...

Çfarë flasin vajzat ndërmjet veti për marrëdhëniet seksuale?

Vajzavt kanë një grup shoqëror me të cilin flasin për çdo lloj teme, pa asnjë kompleks. Madje ato tregojnë me njëra-tjetrën edhe marrëdhëniet seksuale që...
Web
Analytics Made Easy - StatCounter