E premte, Korrik 20, 2018

Burri do t’ju tradhtojë, edhe pse keni martesë të lumtur: Kjo...

Këto fakte për tradhtinë deri tani nuk i keni ditur, e po tani duhet patjetër t’i mësoni. Mashtruesit mund të kenë lidhje të lumtur bashkëshortore Nuk...

Ky është gipseri shqiptar që bën 12 milionë franga qarkullim vjetor...

Kompania e pronarit shqiptar radhitet ndër firmat më të njohura të gipsit në kantonin e St. Gallenit. “Genigips” është lidere e tregut të punës në...

Gruaja më kursimtare në botë: ja se me çfarë ushqehet dhe...

Nëse kërkoni një shembull të mirë të kursimit, duhet të njiheni me historinë e Ilona Richards, e cila është bërë e famshme në Britaninë...

Kjo është mënyra më e mirë për t’i  larë rrobat e brendshme

Profesori i mikrobiologjisë në Universitetin e New Yorkut, Philip M. Tierno, paralajmëron që rrobat e brendshme mbështeten në zonën e anusit nga ku shumë...

Kjo është bashkëshortja Visar Ymerit 

Ish Kryetari i Lëvizjes “Vetëvendosjes”, Visar Ymeri në fushatën e fundit zgjedhore e merrte  me vete bashkëshorten e tij. Visari dhe Muala shihen mjaft pak...

Vajza e Jakup Krasniqit bukuroshe dhe provokative

Gresa Krasniqi, vajza e ish kryeparlamentarit Jakup Krasniqi duket tip më i hedhur dhe më aventurier se babai. Ajo poston vazhdimisht foto ku duket shumë...

Para një viti ishte me mbipeshë, por tani kjo 23 vjeçare...

Një vajzë 23-vjeçare e cila prej vitesh përpiqej të humbte peshë, ia ka dalë të arrijë format perfekte brenda 1 viti  Teksa për shumicën e...

Nëse ju kruhet shpesh prapanica, lexoni gjithsesi këtë ??

Mos u brengosni fare, nuk është alarmante Mirëpo, është e mundsNuk ka person të cilit nuk i ka ndodhur që të ketë pasur probleme me...

Shikoni shpesh të njëjtin person në ëndërr? Ka një mister që...

Ëndrrat na ndjekin gjatë gjitmonë, me sy hapur ose me sy mbyllur Të parat, në mënyrë të vullnetshme, i drejtojmë si t’i duam dhe ku...

Ky kosovar injorohet nga një kafene në Londër, shkaku i rrobave!

Alban Saiti, 35 vjeç, po përpiqej të blinte një kafe kur personeli i një restoranti të quajtur “Raoul’s” refuzoi ta shërbente atë. Dhe e gjitha...
Web
Analytics Made Easy - StatCounter