E martë, Maj 22, 2018

Marrëdhëniet milinonëshe të Serbisë me “vëllezërit tanë”, ja me cilin shtet….Nuk...

Arabia Saudite dhe Serbia tashmë kanë raporte shumë të mira në mes tyre Nga prodhimi i çipave, armët ushtarake që prodhojmë për arabët, investimi i...

Pamje të reja: Shikoni se si Xhavit Haliti e godet me...

Sharjet ndërmjet njëri-tjetrit sot përfunduan me rrahje Xhavit Haliti dhe Arben Gashi dje janë sharë mes vetes edhe me fjalë banale, ndërsa sot janë përleshur...

Xhavit Haliti tenton ta fsheh fajin, thotë se nuk e sulmoi...

Xhavit Haliti ka thënë se nuk ka pasur asnjë përplasje  Arben Gashin Haliti në një deklaratë për lajmi.net ka thënë se vetëm ka “rrëshqitur”. Madje ka...

Ramës s’i del e keqja me gazetaren, i kthehet dhe e...

Ambrosia Meta është gazetarja e re në moshë e Fax News, e cila ka rënë në sy me pyetjet provokative drejtuar kryeministrit shqiptar Ajo i...

Ja momenti kur Gani Dreshaj i del në ndihmë Xhavit Halitit...

Sot ka ndodhur një  ngjarje jo e mirë në kuvendin e Republikës së Kosovës Është shmangur një përleshje e mundshme fizike në mes të Xhavit...

Kryetari i kësaj komune ndalon ushqimin në hapësirat e Komunës në...

Besimtarët muslimanë po festojnë muajn e Ramazanit Ndërsa kryetari i komunës së Strugës, Ramiz Merko, ka dhënë urdhër deri te të gjithë të punësuarit në...

LAJMI I FUNDIT: Rrahje me grushte në mes të Xhavit Halitit...

Para pak çastesh, në Kuvendin e Kosovës ka ndodhur një rrahje në mes deputetëve Mësot se fjala është  për nënkryetarin Xhavit Halitin dhe deputetin e LDK-së,...

Ky është parashikimi i motit për vikend

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës njofton se edhe java e ardhshme do të karakterizohet me reshje shiu IHK bëri të ditur se në fundjavë do të mbajë...

Agim Bahtiri braktis AKR-në

Agim Bahtiri po ia kthen Kurtit ndihmën dhe përkrahjen e madhe që ai i bëri gjatë zgjedhjeve lokale nëntorin e kaluar. Nënkryetari i AKR’së...

Princi saudit Bin Salman dyshohet të jetë vrarë

Kanë kaluar më shumë se një muaj kur princi saudit, Bin Salman nuk është parë në media. Gazeta persiane “Kejhan” shkruan se Bin Salmandmund të...
Web
Analytics Made Easy - StatCounter