E enjte, Tetor 18, 2018

Mes të akuzuarve për shitje të statusit të veteranit, edhe një...

Insajderi vazhdoi me zbulimin e skandaleve të reja Janë  siguruar aktakuzën e ngritur të mërkurën nga një prokuror i EULEX-it për vepra të ndryshme penale,...

Gecaj ka një porosi për Haradinaj: Ku mbeti parulla poshtë “Zajednica”

Ish-këshilltari Mustafës, Bajram Gecaj, ia ka kujtuar kryeministrit Haradinaj parullën “Poshtë Zajednica”. Kreu i AAK-së tha mbrëmë se në bazë të Kushtetutës është pranuar të...

Mesazhi prekës i kolegut të Malsor Dashit, pasi gjendet trupi!

Kjo ngjarje me të vërtetë na preku të gjithëve. Pjesëtari i Policisë së Kosovës, Endrit Berisha ka publikuar disa fotografi ku shihet së bashku me...

Humbet ndjenjat në klasë dhe gjatë rrugës për në spital humbet...

Një ngjarje e rëndë është  regjistruar ditën e sotme në qytetin  Vlorës Një 18 vjeçare ka humbur jetën në mënyrë misterioze. Sipas informacioneve mësohet se Gerta...

Çfarë po ndodh kështu në Shqipëri?

Rrjeti gjerman “ZDF” i ka kushtuar vëmendje Shqipërisë duke nënvizuar se Shqipëria ka një problem të madh; mbeturinat Në videon e shpërndarë nga “ZDF Haute”...

Sylejman Selimi nga burgu: Sa keq që nuk munda ta përcjell...

Ish-Komandanti i Përgjithshëm i UÇK-së, Sylejman Selimi ka shprehur ngushëllime për vdekjen e kryetarit të FFK-së Fadil Vokrri. Ai në një letër dërguar në redaksinë...

E trishtë! Humb betejën me kancerin e gjirit, ndahet nga jeta...

Ai është një nga prezantuesit më të njohur, por dita e sotme  e keq per të Bashkëshortja e prezantuesit të “Sky Neës”, Colin Brazier, ka...

Ndodhë edhe kjo, Presidenti i BE’së ka dyshime për raportet e...

Presidenti i Këshillit Evropian, Donald Tusk, ka bërë një gjest të çuditshëm në takimin me Presidentin Thaçi. Pasi u përshëndetën dhe duke u ulur në...

Incidenti pas meçit McGregor-Nurmagomedov ishte i planifikuar, mësoni detajin që do...

John Maguire ka thënë se incidenti në mes të Conor McGregorit dhe Khabib Nurmagomedovit, ishte i planifikuar. Ylli i MMA-së ka thënë se ajo ishte...

101 deputetë votojnë për krijimin e Ministrisë së Mbrojtjes

Deputetët e Kuvendit të Kosovës kanë votuar pro Projektligjit të parë që transformon Ministrinë e FSK-së në Ministrinë e Mbrojtjen. Është votuar në Kuvendin e...
Web
Analytics Made Easy - StatCounter