E mërkurë, Nëntor 14, 2018

Kah po niset Luta me nguti?

Familja Haziri janë familje tejet e komentuar në medie, jo vetëm për postin e Lutfi Hazirit si kryetarë, por edhe për stilin e jetesës...

Tradhëtia e vajzës shqiptare! Kujton se i shkruan “Visit”, por i...

Tashmë që çdo gjë bëhet në rrjetet sociale, nuk do habitemi nëse një ditë edhe ftesat e dasmës të na vijnë në e-mail. Bisedat e...

Mos i humbisni ! Këto janë mesazhet më të fuqishme të...

“Kujto gabimet e tua, përpara se të përmendësh gabimet e të tjerëve”. “Kështu që mos e humb zemrën tënde. Mos bjer në dëshpërim. Ti do...

Deklarata e hoxhës për homoseksualët që po shpërndahet me të madhe...

Dihet qartë se asnjëra nga fetë në botë nuk e përkrah orientimin homoseksual. E ashpër me këtë kategori është feja islame, e për këtë...

Anglezi që ua kalon të gjithë vushtrriasve, ai i pi 300...

Çajërat përveç që rregullojnë gjumin, ndihmojnë të luftoni dhe urinë nervore. Por në Mbretërinë e Bashkuar, gjendet një njeri i cili ka pasion çajrat dhe...

Qentë kundër ujkut, shikoni kush fiton

Lufta ndërmjet ujkut dhe qenit është e njohur qysh moti, si një luftë pa fitues definitiv. Në këtë video shihen disa qenë, pesë nga të...

Fuqia e natyrës, shikoni si shkatërron gjithçka tornado për pak sekonda

Një video e publikuar në Facebook, dëshmon fuqinë e pabesueshme të natyrës. E kapur brenda një lokali diku në Tajlandë, videoja tregon momentin kur një...

Vogëlushi vizatoi diçka në asfalt dhe i la të gjithë pa...

Kjo video inspiruese që vjen nga India, do t’ju bëjë që ta vlerësoni më shumë dashurinë e nënës tuaj – dhe privilegjin e të...

Mësuesja bëhet horë, poston foto të nxehtë në Snapchat

Ndoshta ajo ka dashur ta dërgojë diku tjetër atë foto, por e ka bërë publike dhe e kanë parë të gjithë. Në foto ka një...

“Jam martuar me një arab, e pashë vetë me sytë e...

Martesa e lidhur me dashuri zakonisht është ajo që pritet të jetë më jetëgjatë. Dy persona jo gjithmonë lidhin jetët për shkak të ndjenjave, por...
Web
Analytics Made Easy - StatCounter