E enjte, Janar 17, 2019

Kur ta kuptoni kush është, nuk do ta besoni

Ndër emrat më të përfolur në medie, ku në çdo ngjarje del e para me vargjet e saj karakteristike, është Linda Morina. Ndryshe nga paraqitjet...

“Lypsari i uritur” u kërkon një copë bukë, shikoni si reagojnë...

Anëtarët e grupit “GJ07 Prank”, kanë organizuar një eksperiment social në Gjakovë. Njëri nga djemtë është veshur si lypës dhe ka hyrë në disa furra...

Ja pse nuk duhet kurrë të komentoni AMEN në një foto...

Me siguri që të gjithëve ju ka rastisur një post në Facebook ku ju kërkohet të komentoni Amen. Gjithmonë këto poste kanë një fotografi të...

Gruaja e tij fjeti me të tjerë, shikoni çfarë i bën...

Padyshim që dashuria është ndjenja më e bukur në botë dhe janë me fat ata që arrijnë ta provojnë këtë ndjenjë, të dashurojnë fort...

Këto janë pasojat e vetmisë

Sipas një rishikimi të ri të 218 studimeve që kanë parë efektet e vetmisë dhe izolimit social, ata që s’kanë lidhje shoqërore, kanë 50...

Gazetaren e quanin “të çmendur”, më pas bën një vizatim që...

Susannah Cahalan, një vajzë 24-vjeçare është protagonistja e kësaj historie. Jeta e saj ishte krejtësisht normale, punonte si gazetare dhe jetonte një jetë të lumtur...

Mos i humbisni! Fotografi të çuditshme që shprehin dashurinë e qifteve…

Fotografitë e mëposhtme na pasqyrojnë një formë krejt ndryshe të festimit të viteve të dashurisë ndërmjet qifteve. Çdokush ka mënyrë të ndryshme të shprehjes së...

Kemi vepruar gabim! Kurrë mos ia lironi vendin një të moshuari...

Të gjithëve neve na ka ndodhur të paktën njëherë që të ngrihemi nga ulëset e një autobusi për t’ja liruar vendin një të moshuari/e,...

Zbulohet sekreti i “Trekëndëshit të Bermudës”, e pabesueshme qka fshihet në...

Tani, një raport i ri sugjeron se këto gropa misterioze, mund të jenë të lidhura me misteret e Trekëndëshit të Bermudës. Zbulimi i disa kratereve...

Braktisi shkollën dhe bëri 5 punë, 20-vjeçarja blen shtëpinë 120 mijë...

Një vajzë e re arriti të blinte shtëpinë e saj të parë pa ndihmë në moshën 20 vjeçaredhe duke lënë shkollën në moshën 17...
Web
Analytics Made Easy - StatCounter