E mërkurë, Nëntor 14, 2018

Ja restoranti ku Edi Rama nuk mund të futet

Brian Gordon një Afrikano-Amerikan tha se shokët e tij u lejuan të hyjnë në këtë restorant, ndërsa ai jo, vetëm se kishte veshur atlete. Ai...

Ramizi i shpjegon kryeministrit Haradinaj çka është Forca dhe Fuqia

“Shumë të mecëm të Kosovës kanë mendu që edhe forca dhe fuqia është e njëjta gjë. Kryetari i Drenasit, Ramiz Lladrovci, ka shpjeguar dallimin mes...

Femrat shqiptare “vdesin” për seks!!! Ky është qyteti që mban rekordin

Sipas një studimi janë shkodranet ato që kryesojnë listën si vajzat që preferojnë seks më të shpeshtë me 23 % nga të anketuarit. Seksi është...

Kështu e festojnë shqiptarët Vitin e Ri?

Krahas festimeve, të cilat nisin që nga trokitja e gotave gjatë dollive të ndryshme e deri tek plasja e ‘’municionit’’ të kapsollave e fishekzjarreve,...

Krejt bota po flet për krijesën misterioze të filmuar në Shqipëri

Kështu shkruan Daily Mail, e cila bashkë me disa media të tjera britanike publikojnë videon e xhiruar nga shqiptarë ku duket se shfaqet koka...

Arsyeja pse të vdekurit i varrosim 2 metra nën dhe…E keni...

Me sa duket e gjitha filloi në Angli në vitin 1655, kur murtaja bubonike goditi këtë vend. Fraza “dy metra nën dhe” është gjithmonë sinonim...

Kështu reagojnë macet kur shikojnë filma horror

Kjo mace nuk mund të thuhet se u kënaq shumë, por megjithatë u bëri shoqëri pronarëve të vet të cilët në ato çaste shikonin...

Ja si mund të ja merrni numrin çdo vajze

Në faqen ‘BigDawsTv’ në Facebook është publikuar një video në të cilën shihet një djalosh duke mbajtur dy çanta të mëdha në duar. Nëse jeni...

Mbrëmjen e Vitit të Ri, fusni paratë poshtë “tepihut” dhe vitin...

Për të na ndihmuar më shumë për të arritur qëllimet tona ju rekomandojmë të lexoni traditat që shumë kultura të ndryshme i ndjekin. Festat janë...

Njeriu me penisin më të madh në botë +18

54-vjeçari që ka një penis prej 48 cm ka rrëfyer për mediat lokale edhe eksperiencën e tij me femrat. Meksikani Roberto Esquivel Cabrera njihet si...
Web
Analytics Made Easy - StatCounter