E mërkurë, Gusht 15, 2018

4 ngacmimet më të zakonshme që meshkujt ua bëjnë femrave në...

Të gjithë kemi pasur rastin të dëgjojmë fjalë ngacmuese nga disa meshkuj drejtuar disa femrave – madje mund t’i kemi përdorur edhe vetë ato. Ajo...

Mjekët i japin dy javë jetë, por ja si e lufton...

Një grua, e cila po lufton kancerin, thotë se fiksimi pas ushqimit i ka dhënë avantazh në betejën e saj. Britanikja Natasha Grindley, 37 vjeç,...

Doni të dini si duket apartamenti i një superylli? Hyni brenda...

Nëse doni të dini se si jetojnë superyjet e ekranit të madh, jeni të ftuar të hyni brenda dupleksit të aktores Uma Thurman. Në fakt...

Mësoni 5 sekretet që pasanikët u tregojnë fëmijëve

Shumica e prindërve e cekin shumë pak njohurinë financiare kur vjen puna tek mësimet e jetës që u japin fëmijëve të tyre, por duket...

A e keni ditur pse në reklamat e çamçakëzëve gjithmonë merren...

Zakonisht në reklamat e çamçakëzëve “Orbit” merren dy dhe jo një, dhe kjo sipas kompanive të çamçakëzëve ka një qëllim. Kjo është një mënyrë shumë...

A ju kujtohet maturantja më e bukur e vitit 2016? Tani...

Fotografitë e saj pushtuan thuajse të gjitha mediat online dhe jo vetëm. Njoma Neziri u konsiderua maturantja më e bukur e vitit 2016. Pamja e...

Kjo metodë interesante ruan shtëpinë tuaj nga hajnat

Nëse dikush ia ka mësyer shtëpisë suaj, as çelësi nuk do të bëjë punë. Hajdutët ‘profesionist’ vjedhjet i kryejnë edhe me vetëm një pirun. Në videon...

80 vjeçari ‘ekspozon’ super femrën e tij, shikoni si reagojnë njerëzit

Keni dëgjuar raste të ndryshme kur partnerët në një lidhje, kanë një diferencë të madhe në moshë. Por mos të harrojmë se të gjithë themi...

Njerëzit e lumtur i kanë këto të përbashkëta

Janë disa gjëra të cilat mund t'i gjeni më poshtë e që janë të lidhura me njerëzit të cilët çojnë një jetë kryesisht të...

Kujdestarja arrin ta shpëtojë fëmijën në pishinë

Vëmendja e kujdesshme e kujdestares ka bërë që ta shoh këtë fëmijë duke u mbytur edhe pse të tjerët që ishin përreth nuk arrijnë...
Web
Analytics Made Easy - StatCounter