E enjte, Tetor 18, 2018

Bleona Qereti i drejton lutje Perëndisë, mbulohet dhe ia mësynë xhamisë

Në llogarinë e saj në Instagram, Bleona së fundi ka bërë të ditur që ka udhëtuar në Emiratet Arabe. Këngëtarja Bleona Qereti është njëra prej...

Kush është Kathryn Mayorga, ish-gruaja e një shqiptari!

Askush nuk do ta mësonte kurrë atë që kishte ndodhur atë natë në Las Vegas në vitin 2009. Ajo madje nënshkroi një marrëveshje dhe mori...

Edhe këtë e bëjnë shqiptarët, bllokojnë aeroportin e Hamburgut me defa...

Shqiptarët kudo që jetojnë nuk i harrojnë traditat e tyre. Një video është shpërndarë në rrjetet sociale, gjegjësisht nga faqja “Nuset – Çiftet Shqiptare”, ku...

Si kjo vajzë transformoi të pasmet pa bërë as edhe një...

Një vajzë ka transformuar trupin e saj dhe ka të pasme perfelte pa bërë as edhe një squat të vetëm! Destiny Stephens, 21 nga Ontario,...

Duken si shporta të zakonshme mbeturinash por shoferët të kenë kujdes…

Në Belgjikë janë vendosur 30 shporta që duket sikur janë për mbledhjen e mbeturinave, por që në të dy anët kanë kamera për të...

Ky është profesor Ismajl Kasumi, zhytësi 70 vjecar i cili nxori...

Zhytja – kjo ndjenjë drithëruese e përshkon në çdo çast të jetës. Ujërat janë pasioni më i madh shpirtëror i tij. Puna që ai bën...

Kur Presidentët ishin të vegjël, Merkel ngjante si shqiptare, kurse Putin...

A e keni pyetur ndonjëherë veten se si kanë qenë Presidentët kur kanë qenë të vegjël? Ndoshta do të habiteni kur të shikoni se nga...

Tigër pervers, “ia fut duart” vajzës seksi

Një tigër gjigant tregon dashurinë e tij ndaj kësaj vajze  Kjo video tregon më së miri dashurinë mes tigrit dhe kësaj vajze mjaft seksi. Përqafimi i...

Serbia është duke blerë vajzat shqiptare nga Tirana vetëm për 5...

Në komunat e Bujanocit, Preshevës dhe Trgovishte në vitin e kaluar kishte përfunduar gjashtë martesat mes serbëve dhe vajzave nga Shqipëria. Këta janë njerëz kryesisht...

Bota kontrollohet nga disa individë. Dhe këto janë 6 sekretet që...

Edhe personi me i thjeshte ne bote e di se bota kontrollohet nga disa individe. Disa prej tyre thone se jane familjet e pasura, disa...
Web
Analytics Made Easy - StatCounter