E enjte, Tetor 18, 2018

Fotoja që po bën xhiro nëpër botë, ministres i dalin tangat...

Një foto aq sa e pa  zakonshme aq edhe provokuesee po bën xhiron nëpër botë Fjala është për ministren italiane të Reformës, Maria Elena Boschi. Një foto...

Ja çfarë bëri për tu dobësuar

Cong Yan, i gjatë 1.62 cm, peshonte 115 kg dhe një gjë e tillë nuk i pëlqente aspak. Dhe për këtë vendosi të mbajë dietë....

20 pamje të mahnitshme që provojnë se fotografia është vetëm një...

Fotografia është padyshim një nga mjetet më mbresëlënëse Aftësia për të kapur një moment atëherë kur është e pakrahasueshme, është thjesht spektakolare. Megjithatë, ne tani jetojmë...

10 vendet e braktisura nga njerëzit, që u populluan nga kafshët

Migracioni ka sjellë braktisjen e shumë vendeve në botë Shtëpi, kisha, ndërtesa, qendra tregtare, hapësira të gjelbra dhe rrugë, për shumë kohë kanë qenë të...

Video prekëse: Foshnja e porsalindur nuk resht së përqafuari nënën

Pamje prekëse vijnë nga një maternitet në Brazil. Foshnja e sapolindur nuk resht së përqafuari të ëmën. Vogëlushja Agata Ribeiro Coêlho u njoh me mamanë...

A e dini se stafi i aeroportit ju sheh të zhveshur?

Stafi i aeroportit ju njeh shumë më tepër se që mendoni Aeroportet shpesh ndihen si vende të huaja me grupet e tyre të rregullave, rregulloreve...

E keni menduar ndonjëherë se si duket fabrika e parave? Ja...

Në disa video të publikuara në internet shihen metoda se si bëhet prodhimi i monedhave të ndryshme. Fabrikat të cilat posedojnë makinat gjigante, tregojnë mënyrën...

Binjakët identik 59 vjeçarë që si ndau kurrë as puna e...

Micheal dhe Howard Jones, janë vëllezërit binjak që edhe pse tashmë 59 vjeçarë jetojnë bashkë dhe punojnë në të njëjtin vend. Ata janë identik, dhe...

Hajeni këtë mëngjes çdo ditë për të humbur kilogram shumë shpejt!

Ne të gjithë e dimë se mëngjesi është vakti më i rëndësishëm i ditës, veçanërisht në qoftë se doni të ulni peshën. Një studim i...

Kjo grua mbajti këtë dietë dhe humbi 2 masa trupore brenda...

Një grua 36-vjeçare pretendon se ka hequr kilogramët e tepërt pas lindjes sëvajzës së saj në vetëm 5 ditë falë një diete të re që‘mashtron’ trupin të mendojëse po agjëron.  Amy Spiers nga...
Web
Analytics Made Easy - StatCounter