E premte, Qershor 22, 2018

Ky është mesazhi më qesharak i ndarjes së një çifti

Një kryeredaktor në Amerikë ka publikuar mesazhin e ndarjes që shoqes së saj i kanë dërguar. Mesazhi është bërë pasi partneri i saj i kërkonte...

“Shpirt a ta vesh këtë?”, përgjigjet e shqiptarëve ju shkrijnë së...

Meshkujt shqiptarë njihen për temperamentin xheloz dhe si duket përgjigjet e tyre e dëshmojnë edhe njëherë këtë gjë. Veshja ende është një pjesë e rëndësishme...

Foto që po shpërndahet në rrjet/ A e dalloni dot se...

Në rrjete sociale është publikuar një fotografi, që në shikim të parë duket se shfaqë gjashtë shoqe që qëndrojnë në divan. Gjithçka është në rregull,...

E tmerrshme! Ja si e parkoi mërgimtari nga Zvicra veturën

Përveç aksidenteve të shumta që po shkaktojnë në trafik, ata po dëshmojnë çdo ditë e më shumë se jeta në perëndim nuk i ka...

E pabesueshme çka ka kap ky njeri gjatë gjahut

Në Facebook në faqen “South Texas Hunting Assoc.”, është shfaqur Markcuz Rengangel i cili në Batesville ka gjuajtur këtë bretkosë gjigante. Një gjuetar nga Texas’i...

Urdhëron mikun ta qëlloj me kallashnikov, i bindur se jeleku i...

Vyacheslav Nalyvaiko për asnjë moment nuk është penduar që i kishte dalur përpara tytës së pushkës automatike, pasi gjithmonë kishte besuar se produkti i...

Nusja i nxjerr gishtin e mesit vjehrrit, shikoni reagimin e tij

Mesa duket kjo nuse nuk e ka menduar shumë gjatë kur ka vendosur t’i nxjerrë gishtin e mesit vjehrrit të saj. Ngjarja ndodhi gjatë një...

Ja çfarë ndodh në dhomën ku zhvishen stjuardesat, ato…

Nuk ka një mashkull i cili nuk e ka menduar njëherë të vetme veten me një stjuardesë. Plot sharm, të bukura, të sjellshme e me...

E pabesueshme sa shpenzojnë shqiptarët për një nuse

Fustani i bardhë, fustani i natës së kënës, dimijat, fustanat e tjerë, stolitë e arit si dhe shumë e shumë gjëra të tjera që...

Qesharake! Burri e vëzhgon nga kamera gruan e tij në shtëpi,...

Qesharake çfarë bën gruaja vetëm në shtëpi. Burri ka vendosur kamera në shtëpi që gjatë kohës që nuk gjendet aty, të mund të shikojë se...
Web
Analytics Made Easy - StatCounter