E mërkurë, Shtator 19, 2018

Kur prindërit kopjojnë “selfiet” e fëmijëve të tyre

Njerëzit thonë se imitimi është mënyra më e mirë për të bërë njerëzit të qeshin dhe këtë kanë tentuar ta bëjnë edhe këta prindër. Ndërsa...

Do të qeshni me lot me fotografitë që janë shkrepur në...

Çdo sekondë, përdoruesit në mbarë botën ngarkojnë 2.226 foto në internet – secila prej tyre është me të vërtetë unike. Disa fotografi janë shumë artistike,...

Këto janë fotot më qesharake të dasmave

Thonë se martesa është dita më e mirë e ditës tonë. Të rrethuar nga familja, miqtë, duke ia dhënë jetën tuaj dikujt që dashuroni, të...

Mos i humbisni! Fotografi të çuditshme që shprehin dashurinë e qifteve…

Fotografitë e mëposhtme na pasqyrojnë një formë krejt ndryshe të festimit të viteve të dashurisë ndërmjet qifteve. Çdokush ka mënyrë të ndryshme të shprehjes së...

Kur vajzat e teprojnë me alkoholin ndodh kështu

Te dyja të kombinuara bashkë nuk shkojnë. Nuk është për të qeshur, por si rezultat i alkoolit shumë femra përfundojnë duke bërë skena nga më...

E pabesueshme: Pejani çon me duar Golf 2-shin

Duket mjaft e pabesueshme, por një pejan mban para duarsh me mjaft lehtësi një veturë të tipit VW, Golf 2. Në një video 20 sekondëshe...

Këto 10 Fotografi po çmendin internetin, do te mendoheni 2 herë...

Truri ynë është i mahnitshëm, ai vazhdimisht përpunon imazhe te cilat edhe mund te jenë ndryshe nga shikimi i parë. Nuk është befasi e...

Skandal në dasëm: Halla e madhe refuzon të hy në valle

Një skandal ka ndodhur në në dasmë në Prishtinë sonte. Këngëtarja ishte duke kënduar “hajde halla e madhe, hajde hyn në valle”, kur të gjithë...

I futi burrit modelen për t’i testuar besnikërinë, vajza ‘çmendet’ nga...

Leonardo dhe Johanna ishin gati për t’u martuar; megjithatë, ajo vendos të testojë besnikërinë e partnerit të saj me modelen seksi dhe rezultati ishte...

Vuri emrin e kolegut të gruas në numrin e tij, shqiptari...

Tradhëtia ka forma të ndryshme mes çifteve, ku përballjet janë nga më qesharaket deri tek ato më fatalet. Por një burrë ka vendosur që tradhëtinë...
Web
Analytics Made Easy - StatCounter