E diel, Dhjetor 16, 2018

Kur vajzat e teprojnë me alkoholin ndodh kështu

Te dyja të kombinuara bashkë nuk shkojnë. Nuk është për të qeshur, por si rezultat i alkoolit shumë femra përfundojnë duke bërë skena nga më...

20 postimet më të çmendura dhe më të këqija në historinë...

Facebook është një platformë e lirë ku çdokush mund të ndajë diçka. Kur themi diçka apo shpërndajmë ndonjë foto, ka njerëz që e marrin shumë...

Meda imiton Ramushin, do të shkriheni së qeshuri

Këngëtari i njohur shqiptar, Mehedin Përgjegjaj, i njohur si Meda, në një video të publikuar në internet shihet teksa imiton në mënyrë fantastike kryeministrin...

Reagimet qesharake të qenit, derisa veterinerja ia priste thonjtë

Vizita te veterineri, i bën të reagojnë edhe qentë më të urtë. Por, për këtë qen të vogël, kontrolli në klinikë ishte një tmerr i...

Dërgon picat te klienti, mënyra si i njofton pa i rënë...

Punonjësi që merret me dërgimin e picave në një qytet të Shteteve të Bashkuara, ka mënyrë qesharake të njoftimit të klientit, pa i rënë...

Kur situata del jashtë kontrollit, 11 imazhe që do t’i shikoni...

Ndonjëherë na ndodh të gjithëve të mos kemi ditë të mira dhe në këto ditët tona të këqija, gjërat mund të na dalin jashtë...

Pamjet që po bëjnë xhiron e botës, ariu i vogël mezi...

Një ari i vogël për pak sa nuk e pagoi me jetë derisa po tentonte të ngjitej kodrës së mbuluar me borë, në të...

Mendoi se ishi ia kishte bërë bllok në WhatsApp, do shkriheni...

Kur çiftet e reja ndahen, mendojnë se në  njëri tjetrit do t’i bëjë bllok ish-partnerit në rrjetet sociale Dhe kështu ndodhi me një vajzë, e...

Gara për kërcimin më të keq: Shikoni hedhjet në ujë me...

Në Stokholm të Suedisë është zhvilluar gara e përvitshme, e kërcimit më së keqi në ujë. Pjesëmarrësit në të ashtuquajturën “Hedhje e Vdekjes” është dashur...

Vogëlushi vendosi t’i lajë enët, ajo që bëri pastaj mahniti të...

Një video është bërë hit në Facebook vikendin që e lamë pas, duke marrë më shumë se 2.8 milionë shikime. Videoja shfaq një vogëlush duke...
Web
Analytics Made Easy - StatCounter