E premte, Qershor 22, 2018

Këto janë disa nga pamjet më qesharake që keni parë ndonjëherë.

Të gjithëve na ndodh që të shohim shpesh sjellje të cilat në një farë mënyrë nuk janë të zakonshme dhe na befasojnë. Po ashtu befasohemi...

Vajza shqiptare që ruan dhitë, mahniti jurinë me zërin e saj

Quhet Danjela është 13 vjeçare dhe jeton në Kukës të Shqipërisë. Ajo jeton në kushte jo të mira me prindërit, motrat dhe vëllain e saj...

Ja si ngurrojnë shqiptarët të kërkojnë “Prezervativ” në barnatore

Në një video të postuar nga Ermal Mamaqi, autori i emisionit “Xing me Ermalin” shihet një realitet shqiptarë, i të kërkuarit nëpër barnatore “Prezervativ” Edhe...

Vajza habit kalimtarët në qendër të Tiranës

Kjo vajzë nuk është e famshme, por ka rrëmbyer vëmendjet e dhjetëra kalimtarëve. Arsyeja? Një tatuazh gjigant në shpinën e saj. Është pikërisht një shqiponjë e...

Filmi 300 Spartanët, do çuditeni nga prapaskenat

Ky film ishte një arritje e madhe e kinematografise pasi efektet speciale i dhanë këtij filmi këtë sukses. Është punuar shumë në studiot e post-produksionit...

Pas 7 orë në operacionin e frikshëm në nofull, Sofia tregon...

Sophia Rose, 22 vjeçe, ka arritur të rregullojë nofullën e saj përmes një procedure ku kirurgët përdorën vida dhe pllaka që të rregullonin hendekun...

Ato që shohin aeroportet nuk i has kush tjetër

Pa marrë parasysh dallimet tona kulturore, ky koleksion i jashtëzakonshëm i udhëtarëve të aeroporteve do t’ju njohë me të mirat dhe të këqijat e...

E tmerrshme…I kap paniku drerët kërcejnë nga ura dhe ngorgin

Sipas pamjeve, drerët shihen se nga paniku ata vrapojnë për t’ju ikur veturave. Një çift kanë kapur pamjet e tmerrshme të një tufë të cilat...

Live në emision, mysafirja rrëzohet nga skena dhe thyen dhëmbët!

Për fat të keq, në emision mund të vinin vetëm dy prej aktoreve për shkak të një aksidenti që ndodhi në teatër. Në emisionin “Zonë...

Ndodh në Turqi,mësuesja e rrah shuplaka nxënësin !

Mësuesja e Biologjisë e ka rrahur nxënësin e saj para shokëve dhe shoqeve të klasës. Arsyeja se pse S.K e ka rrahur nxënësin e saj...
Web
Analytics Made Easy - StatCounter