E mërkurë, Mars 21, 2018

Ferrari i 200 mijë paund, grimcohet para syve të pronarit

Nje Ferrari që kushton 200 mijë paund është shtypur në një pikë grumbullimi për skrap pasi iu sekuestrua pronarit. Kjo pasi, Zahid Khan nuk arriti...

Qesharake, Maratonisti para finishit merr kthesën e gabuar

I pari prej garuesve në vrapim ishte Natsuki Terada. Ai po fitonte në fund mori kthesën e gabuar Si duket, nga lodhja e tepërt, në fund...

Shefi iu mbet brenda në lift për një orë, ja reagimi...

Video tregon “fatin e keq” të redaktorit të programit, Mike Rigby i cili nervozohet teksa lutet me duart e tij që t’i jepet fund...

Striptisti i abuzuar nga gratë e 8 Marsit: Më ngulën thonjtë...

Lotan Carter ka folur për televizionin ITV. Ai u shpreh se  është kafshuar dhe gërvishtur shumë herë nga femrat e dehura në skenë, në mënyrë...

E kapa gruan duke bërë seks me turkun, tani po …Shpërthen...

Ai ka shpjeguar se është i dëshpëruar nga 25 vite sa po jeton në Zvicër, pasi që nuk i ka ecur asgjë mire, edhe...

Qesharake! Arrestohet nusja rrugës për në dasmë

32-vjeçarja u përfshi në një aksident trafiku pasi po e ngiste veturën nën ndikim të alkoolit. Në Arizona të SHBA-së u arrestua një grua teksa...

Nëna dhe djali i saj jetojnë me 14 arinj

Monica Welde dhe djali i saj Johnny IV kalojnë ditët duke luajtur me arinjtë që peshojnë deri në 500 kilogramë. Sipas mediave të huaja, bëhet...

Gjuetari e pëson keq nga kanguri

Joshua Hayden, 19 vjeç, po bënte gjueti afër Kellerberrin në Australinë Perëndimore të martën mbrëma kur një kangur e sulmoi. Hayden, që ishte në veturë...

Skandaloze: Çifti bëjnë seks pas murit të shkollës

Ngjara ka ndodhur në një universitet në Uells dhe po bën tashmë xhiron e botës. Studentët aziatikë filluan të putheshin dhe kryenin marrëdhënie ulur buzë...

Ramiz Lladrovci “zhvishet” në emision…!! Ndodhi edhe kjo

Edhe kjo i ndodhë Ramiz Lladrovcit. Kur Moderatori i thotë qe ti tregoi se a ka vath në gjoks. Ramiz Lladrovcin don të zhvishet dhe ti...
Web
Analytics Made Easy - StatCounter