E mërkurë, Shtator 19, 2018

Linda Morinën e ‘dridh’ rryma

Linda Morinën tashmë të gjithë e njohim me vallëzimet dhe këngët e saj që ajo i bën Linda Morina është ndër me të komentuarat në trojet...

Ndodh në Tiranë, shikoni këtë burrë që masturbohet në autobus

Udhëtimi me autobusë në kryeqytet është kthyer në makth për shumë vajza dhe gra, për shkak se aty udhëtojnë dhe disa maniakë seksualë. Kjo video...

E pabesueshme! Burri ha kosheren bashkë me bletë

Gjesti që ka bërë ky burrë është i pazakonshëm, aq sa edhe i rrezikshëm. Ky person shihet që pa pikë frike ha kosheren e bletëve,...

Fëmiu e sheh babain për herë të parë me syze, ja...

Kjo foshnje nuk mund të shihte qartë. Fatmirësisht, vizioni i tij u rregullua me syze dhe ai ishte në gjendje të shihte fytyrën e babait...

Ndërkohë që e gjithë bota ishte duke parë Eurovisionin live, shqiptari...

Eugent Bushpepa, padyshim ishte zëri më i bukur i Eurovisionit, pavarësisht se nuk arriti të marrrë vendin e parë ai na bëri të gjithëve...

9 martesat më të çuditshme në botë

Se dashuria nuk njeh moshë por as kushte, këtë e vërtetojnë më së miri nëntë rastet në vazhdim që mund t’i shikoni në videon...

Mos i huqni: Kur femra e bënë mashkullin me u tranue

Mashkuj nga krejt bota janë “kapë mat” tue kthye kryet me pa bukurinë femnore. Fotografë të mbeldhuna nga Daily Mail tregojnë mashkujt se si jau...

E turpshme: Del krejt ‘cullak’ para pushuesve në Ulqin

Një moment aspak i këndshëm ka ndodhur në Ulqin, saktësisht në Plazhin e Vogël. Me ngritjen e temperaturave Ulqini ka filluar të mbushet me pushues. Derisa...

Xhinset e vajzës çmendin kalimtarët

Ato tregonin të pasmet e vajzës, sikur ajo të mos kishte veshur asgjë. Një vajzë në Londër ka bërë që të gjithë kalimtarët të kthejnë...

Mos i humbisni! Fotografi të çuditshme që shprehin dashurinë e qifteve…

Fotografitë e mëposhtme na pasqyrojnë një formë krejt ndryshe të festimit të viteve të dashurisë ndërmjet qifteve. Çdokush ka mënyrë të ndryshme të shprehjes së...
Web
Analytics Made Easy - StatCounter