E martë, Gusht 14, 2018

Kjo vajzë u kërkon policëve të flejnë me të, ja si...

Një vajzë ka realizuar një kamerë të fshehtë mjaft interesante. Ajo ka dalë në rrugët e qytetit dhe u ka kërkuar punonjësve të policisë që...

Veshjet me të këqija për martesë

Duke tentuar që të duken sa më mirë, për fat të keq disa çifte kanë zgjedhur veshjen më të keqe për ditën e tyre...

Mos i humbisni! Fotografi të çuditshme që shprehin dashurinë e qifteve…

Fotografitë e mëposhtme na pasqyrojnë një formë krejt ndryshe të festimit të viteve të dashurisë ndërmjet qifteve. Çdokush ka mënyrë të ndryshme të shprehjes së...

Mos beso po deshe? Linda Morina blen një Porsche me tabela...

Në Instagram ajo ka befasuar të gjithë me postimin e saj. Linda Morina u bë një objekt tallje në publikun shqiptar prej kohësh, por prej...

Doganieri zviceran e kap shqiptarin me 9 kg suxhuk Kosove, i...

Në rrjete sociale ësht postuar një ngjarje që ka ndodhur në kufirin e Zvicrës ku protagonist ishte një shqiptar që kishte marrë me vete...

Drenicaku e ‘këputë’ boksin në Ulqin, pamje…

Përpos kafiterive dhe lokeve të natës, disa prej kosovarëve shfrytëzojnë edhe lojëra të ndryshme që gjenden rreth plazhit. Në një video të dërguar në “Indeksonline”...

Nuk do ta besoni, kështu dukej Linda Morina kur e përfundoj...

E ashtuquajtura këngëtare, Linda Morina, është ndër personat më të përfolur Edhe përkundër faktit se shahet e kritikohet vazhdimisht, ajo nuk ndalet me ‘veprimtarinë’ e...

Edhe lopët e lëshojnë Kosovën, ja si e kalojnë ato kufirin...

Duket se edhe kafshët kanë filluar ta ndjejnë se liberalizimi i vizave për Kosovën po afron. Në një video që ka ardhur në adresë të...

I qet në pije viagra shoqes…! Ja reagimi i saj pas...

I qet në pije viagra shoqes…! Ja reagimi i saj pas disa minutave. Shikojeni videon me poshte. https://www.facebook.com/katasrofat/videos/1803851656332683/

Këto fjalë të kësaj loke po e ‘dridhin’ internetin, ja çka...

Këto fjalë të kësaj loke po e ‘dridhin’ internetin, ja çka thotë ajo. E ka apo nuk e ka mirë lokja shikojeni videon. https://www.facebook.com/806706452841728/videos/984298125082559/
Web
Analytics Made Easy - StatCounter