Afrona përfolët shumë nga është në lidhje me këngëtarin e njohur Blero Muharremi.

E padyshim që lidhja me një artist të njohur, e bën më të afërt dhe më të njohur nga fansat dhe ndjekësit e tij.

Ata tashmë që një kohë janë së bashku, të cilët konsiderohen një nga çiftet më simpatike të estradës.

Afrona është rritur në Zvicër, në çdo imazh të saj na befason dhe na mahnitë me pamjen e saj.

Në rrjetin social Instagram bukuroshja ka postuar një fotografi ku i ka hedhur edhe një mbishkrim “Darka është më e mirë kur hamë së bashku”.

Më poshtë shikoni foton e fundit:

SHPËRNDAJE