Mjafton një lëvizje e vogël e Adelinës dhe bëhet një lajm i madh.

Adelina Ismaili një emër i artit i cili sapo të përmendet zgjon kureshtje tek masa, shkruan “Kosovarja”.

E bukur dhe natyrale, energjike dhe shumë e dashur. Ajo çdoherë ka prezantu një femër të fortë.

Ani pse ka pas në jetën private gjëra të cilat mund ta kenë lënduar, siç është rasti kur e humbi nënën e saj Monën.

Adelina i ka tejkaluar të gjitha lëndimet dhe para fansave të saj është shfaqur shumë pozitive dhe e ngrohtë.

Edhe sonte ajo ka sjell një foto ku shihet shumë bukur e rregulluar.

Foto që do e shihni tani e sjell Adelinën si çdoherë, me një shikim rrezatues dhe shumë e ëmbël./Kosovarja/

Ja shikojeni:

Poza e fundit e Adelina Ismailit sonte do iu lerë pa fjalë!

SHPËRNDAJE