August 09, 2017: August 09, 2017 FLYNET - Towie Cast Seen Arriving At A Mosaic Nightclub In Marbella For Filming. Ralph Petts/Flynet-Splashnews Non Exclusive Worldwide Rights Pictures by : Flynet Pictures © 2017 Tel : +44 (0)20 3551 5049 Email : info@flynetpictures.co.uk

Ajo ka gjetur një formë tjetër të jetës dhe është e lumtur pasi ju fut briskut për të rregulluar gjoksin dhe të pasmet e saj

Ylli i “Towie” Aber Turner ka treguar format e saj seksi pa intervenimeve të saj në të pasme derisa ka pozuar me foto seksi gjatë pushimeve të saj në Dubai

E në pushime duke tërësisht e lumtur derisa ka pozuar me bikine dhe ka reklamuar format e saj seksi këtë të shtunë.

Ylli 24 vjeçar i Towie e bënë këtë paraqitje seksi për të na treguar se sa seksi është ajo. /GazetaExpress/

Amber do ua bëj natën më argëtuese me këto foto të nxehta

SHPËRNDAJE